دسته‌ها
تکنولژی تلفن همراه معلولین

ایموجی های جدید اپل برای افراد ناتوان جسمی

بازدیدها: 11

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
این ایموجی ها برای نشان دادن مشکلات این افراد است. اگر رنگ پوست ها را هم در نظر بگیریم تعداد این ایموجی ها به ۴۵ عدد می‌رسد.

اپل هم اکنون در پی رسمی کردن این ایموجی ها برای استفاده عام است. اما ممکن است که عده زیادی از مردم در زندگی خود حتی یکبار هم از این ایموجی ها استفاده نکنند. این ایموجی ها شامل افرادی با سمعک، اندام های مصنوعی، عصا و ویلچر می‌شود. اپل می‌گوید که این تازه شروعی برای عامه سازی ایموجی ها است و در آینده بر تعداد آن ها افزوده می‌شود.
[تصویر: oz2vz-crop-c0-5__0-5-700×466-75.jpg]
جلسه ای که این ایموجی ها را تصویب می‌کند در ماه آینده برگذار خواهد شد. اگر که این سری ایموجی ها تصویب شوند در آپدیت Emoji 12.0 قرار می‌گیرند. این آپدیت در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود و تا آن زمان می‌توان به آن ایموجی های جدید اضافه کرد. لیست ایموجی های سال ۲۰۱۸ تکمیل شده است و در نیمه دوم امسال بر روی بیشتر پلتفرم های موبایل منتشر خواهد شد. باید دید که در این لیست چه ایموجی های جدیدی اضافه شده است و چه مقدار از آن ها کاربردی خواهند بود.

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 14 =