دسته‌ها
اندرید تکنولژی تلفن همراه

آپدیت اندروید اوریو برای سامسونگ گلکسی S7، گلکسی A3 و A5 سال ۲۰۱۷ در راه است

بازدیدها: 17

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۷، اس ۷ اج، گلکسی A3 و A5 نسخه ۲۰۱۷ به زودی آپدیت اندروید اوریو را دریافت می‌کنند.
به گزارش وب سایت Sammobile، آپدیت اندروید ۸٫۰ به زودی برای برخی از محصولات شرکت سامسونگ نظیر خانواده گلکسی S7 و همچنین گلکسی A3 و A5 سال ۲۰۱۷ از راه می‌رسد.
شرکت سامسونگ پس از ماه‌ها تست و بررسی، آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو را حوالی بهمن ماه برای گلکسی اس ۸ و نسخه پلاس آن منتشر کرده بود. از آن زمان تاکنون شاهد ارسال این نسخه برای کاربران مناطق مختلفی از جهان بوده‌ایم. اما این شرکت کره‌ای اخیرا ارسال آپدیت برای گلکسی نوت ۸ و همچنین گلکسی اس ۸ اکتیو را نیز آغاز کرده است. حالا که تمامی پرچمداران سال گذشته در حال دریافت آپدیت اندروید اوریو سامسونگ هستند، باید منتظر ارسال به‌روزرسانی برای گلکسی های دیگر باشیم.
آپدیت اندروید اوریو سامسونگ
به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ در مراحل نهایی آماده‌سازی آپدیت اندروید ۸٫۰ برای گوشی‌ های گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج، گلکسی A3 نسخه ۲۰۱۷ و همچنین گلکسی A5 سال ۲۰۱۷ است. تمامی این محصولات اخیرا همراه با اندروید نسخه ۸ گوگل در سرویس Wi-Fi Alliance مشاهده شده‌اند. همین موضوع نشان می‌دهد که تا ارسال نسخه نهایی آپدیت اندروید اوریو سامسونگبرای گوشی های مذکور زمان زیادی باقی نمانده است.
طبق اطلاعات منتشر شده از شعبه سامسونگ در ترکیه، محصولات خانواده S7 سامسونگ آپدیت جدید را تا آخر فروردین دریافت می‌کنند و دو گوشی گلکسی A3 و A5 نسخه ۲۰۱۷ تا پایان اردیبهشت طعم اندروید ۸٫۰ گوگل را خواهند چشید. طبق معمول خبری از ارسال به‌روزرسانی همگانی نیست و ممکن است تا رسیدن آپدیت به گوشی کاربران در برخی نقاط جهان چند ماه زمان باقی مانده باشد.
حتی با تمام شدن پروسه به‌روزرسانی این محصولات، سامسونگ باز هم باید ده‌ها گوشی گلکسی دیگر که به تازگی رونمایی شده‌اند را به نسخه جدید اندروید ارتقا دهد. با نگاهی به روند پیشرفت سامسونگ در این راه، به نظر می‌رسد قبل از رسیدن اندروید اوریو به گوشی های گلکسی این شرکت، گوگل نسخه بعدی از سیستم عامل اندروید را نیز رونمایی می‌کند.
منبعsammobile

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − دو =