دسته‌ها
کامپیوتر ویندوز

با استفاده از گوگل کروم، اموجی ارسال کنید

بازدیدها: 47

ارسال اموجی با گوشی بسیار راحت است. تنها کافی است که دکمه مورد نظر برای اموجی را لمس و حالت مورد نظرتان را انتخاب کنید؛ اما این کار روی کامپیوترهای شخصی بسیار دشوار است. در واقع اموجی‌ها روی کامپیوترهای شخصی به آسانی گوشی در اختیار کاربران قرار ندارند. حالا به نظر می‌رسد که گوگل تصمیم گرفته این مشکل را برای کاربران کامپیوترهای شخصی حل کند. براساس اطلاعات منتشر شده افرادی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنند، از مدتی دیگر به یک میان‌بر برای ارسال اموجی دسترسی خواهند داشت.

با استفاده از گوگل کروم، اموجی ارسال کنید

گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که گوگل روی روشی بسیار سریع برای ارسال اموجی از طریق کامپیوترهای شخصی کار می‌کند. در این روش کاربران در فضای وب روی هرجایی که توانایی نوشتن داشته باشند، کلیک راست می‌کنند و منوی ایموجی‌ها را مشاهده خواهند کرد. گفته شده این ویژگی روی سیستم‌های ویندوز، لینوکس و سیستم عامل کروم کار می‌کند.

این امکان در حال حاضر به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار میگیرد و به زودی در اختیار افراد بیشتری قرار خواهد گرفت. قطعا این ویژگی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می‌گیرد.

منبع وب سایت دیجیکالا

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =