دسته‌ها
آموزش آموزش های متنی اندرید ترفند تکنولژی تلفن همراه نابینایان

ترفند: چگونه واردِ تنظیماتِ مدیا پلیرِ تلگرام شویم؟ چگونه همه ی رسانه های کانال، گروه، یا چت را به صورتِ یکجا، لیست شده و منظم ببینیم؟

بازدیدها: 90

درود یاران. این اولین مطلبِ  بنده در این پایگاه است. به عنوانِ  عضوی کوچک، امیدوارم فعّالیَّتِ بنده مفیدِ فایده و مقبول شما عزیزان قرار گیرد.

ترفند: چگونه مدیا پلیرِ تلگرام را باز کنیم؟ این آموزش طبق آخِرین نسخه ی نرم افزارِ تِلِلایْت نوشته شده و بنده به شخصه با نرم افزارهای مشابه تست نکردم.

  1. نرم افزار تِلِلایْت رو باز بکنید.
  2. واردِ یک کانال، گروه، یا یک چتِ شخصی، و یا حتی یک ربات بشوید.
  3. یک رسانه را پخش کنید. نکته اگر چیزی دانلود نکرده اید، ابتدا دانلود را باید انجام دهید.

روی نامِ رسانه ی در حال پخش، که در زیرِ نامِ گروه، کانال، پییویی یا ربات نوشته شده دو بار ضربه بزنید.خواهید دید که صفحه ی مدیا پلیرِ داخلیِ تلگرام برای شما نمایش داده میشود و میتوانید با زدنِ دکمه ی بعدی، به رسانه ی بعدی بروید، با زدنِ دکمه ی توقف، رسانه را متوقف و یا پخش را از سر گیری کنید، با زدنِ دکمه ی قبلی به رسانه ی قبل بروید، و در نهایت، با ضربه زدن روی دکمه ی تکرار، تنظیمِ تکرارِ رسانه را بین حالاتِ همه، ۱، یا خاموش سویچ کنید. در صورتِ تنظیمِ تکرار بر روی همه، قطعه های بعدی نیز بعد از رسانه ی در حالِ پخش خود به خود پخش میشوند.

چند نکته ی مهم. نخست اینکه، توجه داشته باشید که مدیا پلیرِ صوتی و تصویری تلگرام از یکدیگر کاملا مجزی هستند. پس با مدیا پلیرِ صوتی به دنبالِ رسانه های تصویری و یا بالعکس نروید. نکته ی دوم اینکه توجه کنید. اگر مدیا پلیر را در حالتِ پخشِ خودکار تنظیم کردید و فراموش کردید پس از گوش کردن و یا تماشای رسانه ی مدِّ نظرتان دکمه ی بَستَنِ پخش کننده را بزنید، رسانه های بعدی حتی در صورتی که دانلود هم نشده باشند مدیا پلیر به صورتِ اتوماتیک آنها را دانلود و پخش میکند. و آخِرین نکته اینکه: همه ی این مطالب تنها برای مدیا پلیرِ داخلیِ تلگرام صدق میکند و برای رسانه هایی که به صورت فایل در کانالها و گروههای مختلف قرار میگیرد و با پخشکننده های  دیگر اجرا میشود فاقد اعتبار میباشد.
آرزوی موفقیت برای همگیِ شما بزرگواران. سرفراز باشید.

از مسعود ملایی

سلام. مسعود ملایی هستم. متأهل، گیلانی، نابینای مطلق، عشقِ والیبال، عشقِ بارسلون، و مثلِ همه ی آدَمایِ دیگه عشقِ کار و خواب و خورد و خوراک و زندگی. یعنی از همشون لذتِ کافی و وافی و بد جوووور میبرم خخخ! یه کمی دانش موبایلی و کامپیوتری دارم، کارمندِ بخشِ آموزشِ انجمنِ نابینایانِ گیلانم، و تلاش میکنم در حدِ توان و انگیزم از طریق اینترنت یا تلفن پاسخگوی دوستان باشم. برای ارتباط با بنده میتونید از آی دییِ تلگرامیِ @masoodbarcelona استفاده بکنید.

4 دیدگاه دربارهٔ «ترفند: چگونه واردِ تنظیماتِ مدیا پلیرِ تلگرام شویم؟ چگونه همه ی رسانه های کانال، گروه، یا چت را به صورتِ یکجا، لیست شده و منظم ببینیم؟»

سلام مصعود جان خوبی آیا

خوش اومدی خیلیییی خوشحالم که در کنارم داری فعالیت میکنی

آقااا چند شب پیش در بلاندگرام داشتم آهنگ گوش میدادم خوابم برد صبح بلند شدم دیدم چهار گیگ از نتم پرید

سلام محمد جون. قربونت. ممنونم از اینکه منو قابل میدونی و این همه بِهِم لطف داری. خخخ! پس این نوش دارو پس از مرگِ سهراب بود برای تو خخخ! خیلی مخلصیم.

پاسخ

سلام داداش مسعود یا همون شاه دوماد امیدوارم خوب و خوش باشی لطفاً از این پست ها زیاد بگذار تا ما استفاده کنیم ممنونم ازت سلامت باشی

سلام هادیجون. حتما. تلاش میکنم بهترین کارهایی که از دستم بر میاد رو برای اینجا بکنم. مرسی از دیدگاهِت.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 5 =