دسته‌ها
اطلاع رسانی

اطلاعی ی . برگزاری مسابقه ی پاسخ دهنده ی برتر امشب ساعت ۲۱ در تیمتاک

بازدیدها: 101

به نام دوست، که هر چه هست و نیست، از اوست.
سلااااااام به همگی. خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟ دماغتون چاقه؟ روزگار خوب میگذره؟ از گرمای تابستون کلافه شدید آیااااا؟ خب مسلمه که کلافه شدید. مخصوصا اگه نه آب درست و حسابی داشته باشید و نه برق. ای بابااااااا! چقدر حرف زدمهااااا!
خب رفقا! با مسابقه چه طورید؟
قصد داریم تو تیمتاک دنیای برتر یه مسابقه ی توپ برگزار کنیم.هستید آیااااااا؟؟
مسابقه به این شکله که ما ازتون چند تا سؤال میپرسیم، بگید خب! جواب سؤال اول رو نباید بدید. وقتی سؤال دوم رو پرسیدیم، باید جواب سؤال اول رو بدید. به همین ترتیب تا سؤال آخر پیش میریم. وقتی سؤال آخر رو پرسیدیم، جواب سؤال قبلیش رو باید بدید و چند لحظه بعدش جواب سؤال آخر.
اگه کسی قاطی کرد و نتونست سریع جواب بده حذفه. اگر بیشتر از دو نفر تونستند تا آخر برند، بین اون افراد یه مسابقه دیگه برگزار میشه. ولی به یه شکل دیگه.
خب دیگه زیاد حرف زدم خداییش.
اونایی که تو تیمتاک دنیای برتر عضو هستند که با اکانت خودشون تشریف بیارند. اونایی هم که یوزر پسورد ندارند، ما یه اکانت موقت ایجاد کردیم که فقط مخصوص این مسابقه هست. با اون اکانت تشریف بیارند.
نام دامنه یا آیپی: ۵٫۵۶٫۱۳۲٫۱۷۵
نام کاربری ۱۱۱۱
رمز عبور: ۱۱۱۱

توجه این اکانت امروز ساعت ۱۸ فعال میشه

حالا کی مسابقه برگزار میشه؟؟ آهااااااااان! چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱ یا همون ۹ شبِ خودمون.
خوشحال میشیم حضورتون رو ببینیم.
شاااااااااد باشید و کام‌روا

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 18 =