دسته‌ها
اندرید برنامه های کاربردی تلفن همراه

دانلود نسخه جدید تیمتاک فارسی برای اندرید به همراه امکانات جدید

بازدیدها: 199

همانطوری که میدانید نرم افزار تیم تاک امکان برقراری کنفرانسهای صوتی و تصویری را به ما میدهد.

چند وقتی میشود که نسخه ی جدید تیم تاک برای اندروید منتشر شده است.

و دوستان خوبمان در شرکت مشهد ترجمه این برنامه را به فارسی ترجمه نموده اند که از آنها کمال تشکر را داریم.

درین پست قصد داریم به معرفی قابلیت های جدید نسخه ی جدید برنامه بپردازیم.

۱٫ امکان بلاک کردن پیامهای شخصی. درین نسخه کار بر میتواند پیام های یک کاربر مورد نظر را مسدود کند. نکته” کاربر مسدود شده تا زمانی نمیتواند پیام بدهد که در سرور حضور داشته باشد.

برای مسدود کردن کاربر مورد نظر بر روی اسم شخص دو بار ضربه زده و گزینه ی مشترک شدن برای دریافت پیامهای کاربر را خاموش کنید.

۲٫ یکی از قابلیت های دیگر این نسخه اضافه شدن گزینه ای برای دریافت پیام عمومی یا دریافت نکردن پیام عمومی از یک کاربر میباشد.
برای مسدود کردن پیامهای عمومی یک کاربر بر روی اسم شخص کلیک کرده و گزینه ی مشترک شدن برای پیامهای همگانی کاربر را خاموش کنید.

۳٫ امکان مسدود کردن نمایش ویدیو از یک کاربر. برای مسدود کردن نمایش ویدیو از یک کاربر بر روی اسم شخص کلیک کرده و گزینه ی مشترک شدن برای تماشای ویدیو را خاموش کنید.

۴٫ امکان مسدود کردن پخش فایل صوتی از یک کاربر. برای مسدود کردن پخش فایل صوتی از یک کاربر بر روی اسم شخص کلیک کرده و گزینه ی مشترک شدن برای شنیدن رسانه را خاموش کنید.

۵٫ امکان خاموش و روشن شدن میکروفن بطور خودکار. برای فعال کردن این امکان بر روی گزینه ی حساسیت به صدا را روشن شود کلیککنید.

نکته: از بخش تنظیمات میتوانید گزینه های مربوط به بی صدا کردن و مسدود کردن پیام ها و فایلهای صوتی و ویدیویی را برای همه ی کاربران تنظیم کنید که از هیچ کاربری پیام و یا فایلی دریافت نکنید

همچنین کسانی که برای اولین بار وارد تیم تاک میشوند میتوانند با مراجعه به بخش تنظیمات صدای پخش فایلهای صوتی را به میزان دلخواه برای تمام کاربران تنظیم کنند.

خوب شما میتوانید نسخه جدید برنامه را

ازین جا

دانلود کنید

ترجمه ی متون و فایل های خود را از شرکت مشهد ترجمه بخواهید

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود نسخه جدید تیمتاک فارسی برای اندرید به همراه امکانات جدید»

سلام لینک اصلاح شد لطفا مجدد فایل را دانلود نموده و نتیجه را اطلاع دهید

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هفت =