دسته‌ها
ترفند معرفی ربات های کاربردی

ترفند . تبدیل ویس های تلگرام به mp3 با استفاده از یک ربات کاربردی در تلگرام;:

بازدیدها: 174

گرم ترین سلام ها به شما دوستان خوبم در دنیای برتر

امیدوارم حال همه گی خوب باشه و از باران پاییزی لذت ببرید.

امروز خدمت رسیدم با معرفی ربات mp3toolsbot.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید ویس های مهم و آموزشی را در تلگرام به فرمت mp3 تبدیل کنید.

نرم افزار هایی برای این کار وجود دارند که نصب آن ها باعث اشغال شدن فزای گوشی میشود و از طرفی هم شما باید در پوشه ی ‎Telegram Audio ویس ها را گوش دهید تا ویس مورد نظر خود را پیدا کنید.

اما ربات mp3toolsbot نه فزای گوشی ی شما را اشغال میکند نه وقت زیادی از شما میگیرد.

برای تبدیل ویس های تلگرام به فرمت mp3 بلاندگرام یا تللایت را باز نمایید بر روی سرچ کلیک کنید و عبارت mp3toolsbot را تایپ نمایید در نتایج ظاهر شده بر روی mp3tools . ربات کلیک کنید و سپس گزینه شروع یا استارت را انتخاب کنید.

سپس ویسی را که میخواهید به فرمت mp3 تبدیل شود را برای mp3tools فروارد کنید و منتظر بمانید تا ویس ارسالی به فرمت mp3 تبدیل شود.

برای تبدیل فایل های mp3 به ویس

ابتدا فایل خود را برای MP3 Tools, فروارد کنید یا مستقیم ارسال کنید.

چند ثانیه منتظر بمانید تا ربات فایل شما را دانلود کند پس از دریافت پیام Saving… بر روی Voice Converter کلیک کنید و سپس بر روی پیام file will be sent in voice message format.if you are done with tools click /Save button or type “Save” manually فشار طولانی کنید لینک ها را باز کنید و بر روی /Save کلیک کنید.

همانطور که مشاهده میکنید ربات فایل شما را به ویس تبدیل کرده است.

تا درودی دگر بدرود.

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

2 دیدگاه دربارهٔ «ترفند . تبدیل ویس های تلگرام به mp3 با استفاده از یک ربات کاربردی در تلگرام;:»

سلااااام بر محمد جووون
وااای با وجود این که یه چند روزی هستش از این رباط توپ استفاده میکردم ولی نمیدونستم میشه mp3 رو هم به Voice تبدیل کرد این دیگه محشره خب من با یونیورسال کپی اینو کپی برابر اصل کرده و واسه خودم توی گوشی کپی فرموده باشد تا رستگار شوم
به هر حال طرفند خوبی بود فعلاً روز خوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =