دسته‌ها
اندرید ترفند تکنولژی تلفن همراه

ترفند. نحوه بلاک کردن تماس ها و پیام ها:

بازدیدها: 132

اگر شما هم از گوشی های سامسونگ استفاده میکنید و از تماس ها و پیام های تبلیقاتی و ناشناس خسته شده اید با دنیای برتر همراه باشید تا باهم نحوه بلاک کردن تماس ها و پیام ها را در گوشی های سامسونگ یاد بگیریم.

نحوه بلاک کردن تماس ها و پیام ها در گوشی های سامسونگ.

برای بلاک کردن تماس ها در گوشی های سامسونگ تلفن را باز کنید گزارش را انتخاب کنید بر روی شماره ای که میخواهید بلاک کنید کلیک کنید گزینه های بیشتر را باز کنید بر روی انسداد/رفع انسداد شماره کلیک کنید

انسداد تماس و انسداد پیام, را روشن کنید.

با روشن کردن انسداد تماس مخاطب دیگر نمیتواند با شما تماس بگیرد و با روشن کردن, انسداد پیام, مخاطب نمیتواند برای شما پیام ارسال کند.

اگر میخواهید شماره های ناشناس که در مخاطبین شما زخیره نیستند به طور خود کار در لیست بلاک شده ها قرار بگیرند

برای این کار تلفن را باز کنید بر روی انتخاب های بیشتر کلیک کنید تنظیمات را باز کنید وارد انسداد شماره ها شوید و گزینه ی انسداد تماس‌های ناشناس, را روشن کنید.

در این لیست شماره های بلاک شده هم نمایش داده میشود که کنار هر شماره گزینه حذف قرار دارد با کلیک کردن بر روی حذف شماره ی بلاک شده از بلاکی در می آید.

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

8 دیدگاه دربارهٔ «ترفند. نحوه بلاک کردن تماس ها و پیام ها:»

سلام آقا ی شریفی خسته نباشید, ممنون که این ترفند مفید و کاربردی را با ما به اشتراک گذاشتید, موفق باشید

سلام محمد جان.
آقا دمت حسابی گرم.
ممنون که چنین طرفندِ مفیدی را با ما به اشتراک گذاشتی.
همواره موفق باشی دوستِ هم استانی گلم

سلام ترفند جالبیه مخصوصا درمورد شماره های تبلیغاتی که از طریق کد پیامکی اپراتور هم غیر فعال نمیشن. مرسی

سلام خواهش میکنم. درمورد پیام های تبلیقاتی بهتره با شماره گیری کد *۸۰۰# اول غیر فعالشون کنید بعد مصدودشون کنید چون اگه غیر فعالشون نکنید شارج مصرف میکنن.

پاسخ

سلام محمد عزیز. بسیار هم عالی. البته تکرار برخی از آموزشها و یادآوری برخی ترفندها خیلی خوبه. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − چهار =