دسته‌ها
آموزش آموزش های متنی برنامه های کاربردی تکنولژی تلفن همراه ویندوز

آموزش تبادل اطلاعات بین رایانه و مبایل بدونه نیاز به کابل:

بازدیدها: 160

با عرض سلام خدمت شما دوستان خوبم در دنیای برتر.

چندی پیش بحث انتقال فایل بین گوشی و کامپیوتر بدونه نیاز به کابل بود که دوستان نرم افزار های مختلفی را در این زمینه پیشنهاد داده بودند منم طبق وعده ای که دادم چند تا ازین نرم افزار ها را تست کردم و بهترین نرم افزار ES File Explorer بود.

ES File Explorer با نرم افزار های تبادل اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر چه تفاوتی داره؟

:از زبان فارسی پشتیبانی میکنه نیاز نیست بر روی کامپیوتر نصب بشه.

آموزش تبادل فایل بین گوشی و کامپیوتر:

۱ نرم افزار را با حجم ۱۵ مگابایت

ازینجا نصب کنید.

۲ گوشی و کامپیوتر خود را به یک مدم متصل کنید, اگر مثل من مدم ندارید غصه نخورید به جاش پسته بخورید , بعدش نقطه اتصال گوشی را به لپ تاپ متصل کنید.

۳ ES File Explorer را باز کنید و مجوز های لازم را بهش بدین.

۴ بر روی پیمایش کلیک کنید.

۵ صفحه را پیمایش کنید تا به شبکه برسید.

۶ بر روی شبکه کلیک کنید.
۷ بر روی مدیریت از راه دور کلیک کنید و صفحه را پیمایش کنید تا به روشن دکمه برسید بر روی روشن دکمه کلیک کنید. ۸ اگر مجدد صفحه را پیمایش بکنید میبینید که نرم افزار یک ip به شما داده است. حال کار ما با گوشی تمام شده است.

۹ مای کامپیوتر را باز کنید سپس f4 را بفشارید و آدرس نوشته شده را پاک کنید و ip که نرم افزار به شما داده است را تایپ کنید و کلید اینتر را بفشارید.

۱۰ حال پوشه های گوشی خود را مشاهده میکنید.

۱۱ به عنوان مثال میخواهیم پوشه معین را از گوشی به درایو e پوشه ی موزیک در کامپیوتر انتقال بدیم, ابتدا بر روی پوشه معین قرار میگیریم و اسپیس را میزنیم تا پوشه معین انتخاب بشه سپس کپی را انتخاب میکنیم و چند تا Tab میزنیم تا به درایو هامون برسیم, درایو ای را با جهت نمای راست باز میکنیم بر روی پوشه ی موزیک قرار میگیریم با جهت نمای راست بازش میکنیم و در پایان کنترل v میزنیم تا پوشه معین از گوشی به کامپیوتر منتقل بشه .

در پایان امیدوارم این آموزش براتون مفید واقع شود.

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

3 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تبادل اطلاعات بین رایانه و مبایل بدونه نیاز به کابل:»

سلام آموزش خوب و به درد بخوری هست فقط محمد پسته هم نمیشه بخوریم با پول ۱ کیلو پسته یه مودم میشه خرید

سلام.
خوبه که به درد خورد.
با این اوضاع شب یلدا تو مهمونی ها بشینیم پسته جدا کنیم.

پاسخ

سلام. این آموزش عالی بود. من انجام دادم به راحتی ارتباط بین گوشی و لبتاب انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 6 =