دسته‌ها
آموزش آموزش های متنی برنامه های کاربردی تکنولژی صفحه خوان ها نابینایان ویندوز

معرفی و آموزش کار با افزونه‌ای برای virtualize کردن پنجره‌ها در NVDA:

بازدیدها: 95

به نام خدا و با عرض سلام خدمت شما دوستان خوبم در دنیای برتر.

در این پست خدمت رسیدم با یک افزونه ی کاربردی در nvda

:این افزونه امکان virtualize کردن پنجره ها را به ما میدهد با استفاده از این افزونه میتوانیم متون پنجره ها و جعبه های محاوره ای را بخوانیم این افزونه زمانی به کار میآید که به طور مثال بخواهیم :خطای مرورگر را کلمه به کلمه بخوانیم کپی کنیم و آن را در سرچ گوگل پیست کنیم.

اگر میخواهید امکان virtualize کردن پنجره ها را به صفحه خوان nvda خود اضافه کنید ابتدا این افزونه را

ازین جا

دانلود و نصب کنید. با نصب این افزونه کلید میانبر insert + ctrl + w به virtualize کردن صفحات اختصاص داده میشود و شما خواهید توانست با فشردن این ترکیب، با کلید‌های جهتنما بر روی متن یک پیغام، حرکت کنید.

تا درودی دگر بدرود.

از محمد شریفی

به نام خدا من محمد شریفی هستم اهل چهار مهال و بختیاری نابینای مطلق.در زمینه بخش نرم افزاری ی مبایل تعمیرات لوازم برقی فعالیت میکنم.خدمت کردن به دوستانم را دوست میدارم زیرا هر انسان بهتر است هرچه میداند را به دیگران بیاموزد و از دیگران یاد بگیرد.در سال 1395 گروه دنیای روشن را در واتسپ ایجاد نموده ام که این گروه در زمینه ی آشپزی خوانه داری مهارت های زندگی و ازدواج فعالیت میکند. در سال 1396 گروه پرسمان را به وجود آورده ام این گروه در زمینه ی پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ی رایانه و مبایل فعالیت میکند. کاری ازم بر بیاد برای حل مشکلات دیگران انجام میدهم دوست دارم همه به عنوان یک دوست بهم نگاه کنن نه یک مدیر. ارتباط با من برا دعوا کشتنم در تلگرام و اسکایپ 09130682972

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی و آموزش کار با افزونه‌ای برای virtualize کردن پنجره‌ها در NVDA:»

سلام آقای شریفی خسته نباشید، بابت معرفی این افزونه ی مفید و کارگشا ممنونم، موفق باشید و خدا نگهدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 13 =